Strona główna » Zespół projektowy
Absolwent Instytutu Socjologii, UJ. Specjalizuje się w metodologii badań społecznych i analizie danych ilościowych. Interesuje się analizą przejścia z edukacji na rynek pracy oraz zagadnieniem samotności i relacji rówieśniczych. Brał udział w dwóch poprzednich projektach związanych z uruchomieniem systemu monitoringu. Obecnie w projekcie prowadzi prace badawczo-analityczne nad rozszerzeniem zakresu danych w monitoringu oraz nad rozwiązaniem informatycznym do raportowania jego wyników.
WIĘCEJ INFORMACJI:
ORCID
PBN
RESEARCHGATE
SCHOLAR
Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zastępczyni Lidera projektu Rozwój systemu monitoringu karier absolwentów i absolwentek szkół ponadpodstawowych. Specjalizuje się w ekonomii edukacji i rynku pracy. Członkini zespołu dwóch poprzednich projektów związanych z uruchomieniem systemu monitoringu. W obecnym projekcie bierze udział w pracach badawczo-analitycznych związanych z możliwością rozszerzenia zakresu danych administracyjnych oraz badaniach potrzeb informacyjnych użytkowników, opracowaniu rozwiązań służących do raportowania wyników monitoringu oraz wspieraniu ich wykorzystania. W chwilach wolnych od pracy zajmuje się rękodziełem wyplatając makramy i szydełkując.
WIĘCEJ INFORMACJI:
ORCID
RESEARCHGATE
SCHOLAR
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Z ramienia Zespołu Zarządzania Projektami zarządza budżetem i harmonogramem projektu, weryfikuje zgodność działań z umową o dofinansowanie i odpowiada za komunikację z instytucją pośredniczącą.
Tworzy wszelkiego rodzaju projekty graficzne. Biegle obsługuje programy graficzne, a także posiada wiedzę z zakresu psychologii i marketingu, przydatną przy tworzeniu. Kreatywność i jej zmysł artystyczny, pozwalają zadbać o estetyczną formę pracy.
Po pracy tatuuje, maluje obrazy oraz murale, rysuje, tworzy biżuterię i innego rodzaju rękodzieło.
WIĘCEJ INFORMACJI:
INSTAGRAM
Absolwent Instytutu Socjologii, UW.
W projekcie przygotowującym uruchomienie monitoringu karier zajmował się przede wszystkim współpracą z firmami realizującymi badania panelowe z uczniami i absolwentami oraz uczestniczył w pracach koncepcyjnych. W obecnym projekcie odpowiada za badania potrzeb użytkowników systemu monitoringu, testy użyteczności raportów on-line (UX) oraz jakościowe badania uwarunkowań karier absolwentów. Doświadczenie zawodowe zdobył głównie kierując diagnozami i ewaluacjami dotyczącymi polityk publicznych, m.in. w zakresie edukacji i włączenia społecznego.
WIĘCEJ INFORMACJI:
ORCID
RESEARCHGATE
Absolwent Instytutu Socjologii, UW. Członek zespołu w poprzednim projekcie związanym z uruchomieniem monitoringu karier. W obecnym projekcie zajmuje się tworzeniem, rozwijaniem oraz utrzymaniem narzędzi informatycznych służących do szeroko pojętego raportowania wyników monitoringu karier absolwentów. Jego zakres obowiązków obejmuje projektowanie zautomatyzowanych raportów oraz dashboardów przy użyciu języka R oraz środowiska SAS Viya, a także rozwój i aktualizację istniejących narzędzi stworzonych w języku R.
WIĘCEJ INFORMACJI:
GITHUB
GITHUB2
Socjolog z Karowej, badacz ilościowy, który nie stroni od badań jakościowych, rowerzysta i majsterkowicz, ewaluator i metodolog badań społecznych. Wierzy, że polityki publiczne powinny opierać się na dowodach dostarczanych przez rzetelne badania społeczne. Pracował przy wielu projektach badawczych realizowanych m.in. dla Instytutu Gallupa, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Instytutu Spraw Publicznych, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Doradzał również instytucjom publicznym zamawiającym badania. Od 2013 roku związany jest z Instytutem Badań Edukacyjnych, gdzie obecnie pełni funkcję Lidera projektu Rozwój systemu monitoringu karier absolwentów i absolwentek szkół ponadpodstawowych.
WIĘCEJ INFORMACJI:
ORCID
SCHOLAR
Absolwent Instytutu Socjologii, UW.
W latach 2016-2020 członek dwóch pierwszych projektów poświęconych opracowaniu systemu monitoringu karier absolwentów polskich szkół zawodowych. Od jesieni 2020 r. pracownik naukowy w Zakładzie Obliczeniowych Nauk Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. W styczniu 2024 r. znów związał się zawodowo z IBE w projekcie dalszego rozwoju systemu monitoringu karier absolwentów. Odpowiada w nim za rozwój narzędzi do raportowania wyników monitoringu oraz obsługę procesów przetwarzania danych, prowadzenie analiz statystycznych oraz wsparcie analityczne w procesie przygotowywania propozycji zmian prawnych rozszerzających zakres danych wykorzystywanych w monitoringu.
WIĘCEJ INFORMACJI:
ORCID
SCHOLAR
GITHUB
Projekt realizowany przez Instytut Badań Edukacyjnych z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego (FERS).